SPONZORING

Vážení sportovní nadšenci,

uvažovali jste někdy o podpoře fotbalu v Juliánově a chtěli byste zviditelnit vaši firmu? Financování sportovních oddílů na amatérské úrovni v současné době není jednoduché. FC Slovan Brno není výjimkou. Chceme poskytovat maximálně možný dostupný komfort všem členům, zejména pak těm nejmenším. Mezi největší výdaje patří udržování a rozvoj sportovních areálů, zázemí pro hráče a cestování na zápasy. Protože myslíme na budoucnost, chceme zvyšovat kvalifikaci našich mládežnických trenérů a tím zkvalitnit práci s nejmladšími členy klubu. Zajištěním kvalitních tréninkových podmínek s kvalifikovanými trenéry, pomáháme nejen se sportovním vývojem všech členů klubu.

Pokud by vás zaujala nabídka spolupráce, budeme rádi za finanční, materiálovou nebo jakoukoli jinou formu podpory.

Našim sponzorům můžeme nabídnout:

  • Zviditelnění na akcích pořádaných naším klubem (např. Sportovní ples FC Slovan Brno, letní turnaje, mistrovská utkání a další)
  • Možnost umístění reklamního banneru v obou areálech klubu
  • Logo a prezentaci vaší firmy na našich webových stránkách a sociálních sítích, zápasových programech, týmových fotografií
  • Umístění reklamy na dresech, vycházkových nebo tréninkových soupravách
  • Příležitost uspořádat na našich sportovištích firemní akce vaší společnosti (pomoc s pořádáním je samozřejmost)
  • Pořádat náborové akce zaměstnanců nebo prezentace vaší firmy na zápasech A týmu
  • Případně jiná forma spolupráce, dle domluvy

V případě zájmu o bližší informace nebo jakéhokoliv dotazu nás prosím kontaktujte.

Věříme, že se společně zasloužíme o další rozvoj našeho fotbalového klubu. Budeme se těšit na případnou spolupráci a touto cestou bychom vás také rádi pozvali na zápasy našich mužstev.

Vedení FC Slovan Brno