ZOOM | Trénuj z domova

22.03.2021

FC Slovan Brno obdržel od šéftrenéra přípravek SK Líšeň Slávka Ondry nabídku na využití možnosti online tréninků pomocí aplikace ZOOM, pro kategorii starší a mladší přípravky. Pokud budou chtít kluci vyzkoušet něco nového, porovnat se s ostatními hráči z jiného týmu a domácí trénink si trochu zpestřit, mají právě teď skvělou možnost. Tréninku budou vedeny zkušeným trenérem, panem Janem Namešanským. Níže jsme popsali, jak se k tréninku dá připojit, jaký den a v jaký čas má trénink příslušná kategorie a co k tomu je potřeba.

„Situaci, ve které se jako společnost nacházíme, vnímáme jako dobu, která nás může spojovat. Minimálně v tom ohledu, že jako trenéři máme společný cíl a úkol, a to vytvořit i v tomto čase dětem podmínky k pohybu. Jednou možná potká dnešní děti podobná situace a budou mít možnost vrátit to zase další generaci.

Vnímáme, že v současné chvíli jde vzájemná rivalita a klubová příslušnost stranou. SK Líšeň by šla ráda příkladem a všem zájemcům o pohyb (dětem, rodičům i trenérům) nasdílela odkaz a otevřela se tak širší fotbalové veřejnosti."

Trenéři SK Líšeň


Tréninky se konají každou STŘEDU odpoledne (až do odvolání) a jejich náplní je:

Zejména posilování vlastní vahou těla se zaměřením na CORE a další svalové partie, rovnovážná a koordinační cvičení, míčová technika a kardio cvičení - vše v rámci možností hravou formou.

Tréninky probíhají v následujícím režimu:

16:00 -16:45 - trénink pro U11 a U10 (r. 2010 a 2011)

16:45 - 17:30 - trénink pro U9 a U8 (r. 2012 a 2013)

17:30 - 18:15 - trénink pro U7 a U6 (2014 a mladší)

V jakém formátu je trénink pořádán:

Přes aplikaci ZOOM. Prosíme zájemce o bezplatnou instalaci do PC (trénink lze absolvovat i z tabletu nebo smartphonu)

https://zoom.us/download

Pro absolvování tréninku budete potřebovat kameru, reproduktory a mikrofon.

Dále prostor cca 2x2 metry na osobu, fotbalový (nebo jiný, klidně menší) míč, tyč (hokejku, koště), pití a dobrou náladu. Cvičit můžete bosky nebo v teniskách. Měkká podložka je na určité cviky výhodou.

Odkaz je každý týden stejný:

https://zoom.us/j/96094841615?pwd=TDc0Nk5ubVArUTEvYVZEQXo4cFBqQT09

Po přihlášení si prosím vypněte zvuk (vlevo dole stisknutím tlačítka MUTE). Vytvoříme tím tak prostor pro plynulé dokončení předchozí skupiny.