Áčko | FC Slovan Brno - FC Soběšice

06.06.2021

FC Slovan Brno - FC Soběšice 4:2 (2:0)

Branky: Adam Rolinek, Matěj Konečný, Denis Pohl, Jan Rojík

V parném počasí jsme se utkali s houževnatým soupeřem ze Soběšic. Ve vyrovnaném prvním poločase jsme se dostali do vedení 1:0 díky Adamovi Rolinkovi. Těsně před koncem poločasu si Matěj Konečný naběhnul na dobře zahranou standardní situaci a zvyšoval na 2:0. Za tohoto stavu jsme šli do kabin.

Do druhého poločasu jsme nastoupili aktivně a odměnou nám byl další gól. Denis Pohl si našel krásný centr od Honzy Pavlíka a nemýlil se - 3:0. Potom jsme ovšem přepustili otěže utkání hostům ze Soběšic. Naší nezodpovědností jsme nechali soupeře snížit na 3:2, kdy obě branky vstřelil z pokutových kopů. Odklepali jsme se a v 80.minutě jsme si pojistili vedení, když dorostenec Honza Rojík výstavním halfvolejem stvrdil naše vítězství 4:2.

Další utkání nás čeká v neděli od 17:30 ve Žďánicích s místním týmem hrající 1.B třídu, skupinu C Jihomoravského kraje.