Výhra v Jevišovicích

01.05.2018 21:24

V dalším kole jsme jeli do Jevišovic, kde se hraje na umělé trávě, tak jsem čekal, co to s námi udělá. Od prvních minut to byl zápas o soubojích a nakopávaných balónech. Po počátečním oťukávání jsme to my, kdo první udeřil a ve 12.minutě se dostáváme do vedení, kdy naši branku vstřelil hráč Pepa Březovský. Domácí po obdržené brance začali více hrozit ze standartních situací, zvlášť po jejich dlouhých autech do vápna. Ve 33.minutě se jim to po jedné standartní situaci podařilo a vyrovnali na 1:1. Do konce poločasu to ale nebylo vše a vedení nám vrátil Petr Dvořák, kdy se ocitnul sám před gólmanem a dokázal ho obstřelit.

Druhá půle byla ve znamení marného snažení Jevišovic a brejků Slovanu. Do konce utkání už branka nepadla a odvezli jsme si tři cenné body za výhru.

Musím pochválit kluky za odbojované utkání.