Vydřená výhra s Pohořelicemi

06.10.2017 07:24

V dalším utkání jsme doma přivítali mužstvo z Pohořelic.Do tohoto zápasu jsme chtěli vstoupit aktivně, nenechat soupeře rozehrávat, tvořit, dostat ho pod tlak. Bohužel, nic z toho se nekonalo. Byl to naopak soupeř, který jako první udeřil, a to v 8.minute. Pro nás to byl šok a nějakou dobu trvalo, než jsme se vzpamatovali. Po nějake době jsme se i my dostali do hry a ve 28.minutě se konečně stalo to, co jsme chtěli. A to z kopačky Petra Dvořáka došlo k vyrovnání na 1:1. Do poločasu jsme si vytvořili ještě jednu obrovskou šanci, kdy po samostatné akci přes celé hřiště běžel sám na gólmana Matěj Konečný, ale bohužel, opět jsme neuspěli. Do šaten se šlo za stavu 1:1. O přestávce jsme si vyříkali, co vše děláme špatně a jak nastoupíme do druhé půle. Hlavně se provedlo střidání, které se nakonec ukázalo jako dobrý tah.Ve druhé půli jsme to byli my, kdo udaval tempo, najednou jsme byli aktivní, jak ve h
ře dopředu, tak na balónu. Po další pěkné individuální akci Tomáše Inwalda, kdy po lajně utekl soupeřovu záložníkovi a následně byl ve vápně sražen soupeřem, následoval pokutový kop, který proměnil v 59.minutě Honza Dvořák na 2:1. Soupeř se potom zmohl na nakopávané balóny do našeho vápna, které jsme i občas se štěstím odbránili a sami jsme ještě mohli navýšit naše vedení, ale to se bohužel už nepodařilo. Musím říct, že se mi hra místy nelíbila, scházela jí jiskra, účelný pohyb dopředu. Taky bylo moc ztracených míčů a promeškaných přihrávek a scházelo vic jednoduchosti. Na druhou stranu musím kluky pochválit, že dokázali zápas zvrátit v náš prospěch.