Úspěšný víkend Slovanu na přelomu září a října 2017!

04.10.2017 20:20

Tak můžeme mít všichni radost, klukům se dařilo. Radost našeho "kotle" při zápasu áčka mužů si můžeme prohlédnout na fotkách ze zákulisí. Sice si přiznejme, že tomu také pomohl dobrý burčák, ale to k tomu také patří. Jinak musím ocenit kluky, že se jim podařilo otočit zápas, když po nedůrazu ve hře brzy prohrávali 0-1. Musím říci, že soupeř byl často rychlejší na míči a přesnější. Naštěstí jsme se s tím nesmířili, ale zdravě naštvali a po pěkné přihrávce pak Peťa Dvořák ve 28. minutě vyrovnal. Měli jsme i další šance, které však nevyšly. Ve druhé půli kluci znovu tlačili, ale soupeř měl velkou snahu dát ještě druhý gól. Hra se pak poněkud přitvrzovala a žlutilo se. A po faulu na Tomáše Inwalda ve vápně, byla pro soupeře žlutá, ale zejména penalta. K té se postavil kapitán Honza Dvořák a střelou po zemi k tyči, penaltu proměnil v naše vedení 2-1, čímž jsme otočili vývoj zápasu. Tento stav už vydržel až do konce, i když obě družstva měla dobré šance. Asi tři minuty před koncem jsem trnul při křižné střele soupeře, která naštěstí míjí naši tyč a stejně asi trnul soupeř o minutu později, při krásné střele Tomáše Inwalda, která také v síti nekončí. Kluci to odbojovali, velkým bojovníkem byl Radek Šmýd, ale uznání si zaslouží všichni, včetně vystřídavších. Osobně mám také radost z obou branek bráchů Dvořáků. Kluci jen tak dál a makejte. A v příštím kole se utkají mezi sebou vedoucí Blížkovice (o bod před námi) s našim pronásledovatelem Zbraslaví (o bod za námi). Tak se kluci v sobotu motivujte a ukažte!!!
Musím také gratulovat staršímu dorost, který vyhrál 1-0 nad výbornou Břeclaví. Asi se nebudete divit, že vítězný gól dával Ondra Coufal a že výborný gólman zase uhájil nulu. Kluci jsou třetí jen o skóre, suverénně vedou Boskovice. Škoda, že vedoucí mladší dorost Břeclavi podlehl 1-4 a tím je o skóre druhý za Boskovicemi.
A pochvalme naše béčko mužů, které také otáčelo zápas, když béčko Medlánek vedlo naši vlastní brankou 0-1, ale ten hráč to napravil a také se trefil do sítě soupeře. A Jirka Plšek se trefil třikrát, to ho asi něco stálo, ale klukům udělal radost.