TUŘANY - SLOVAN 5:6

25.04.2018 21:03

Tak tomu se říká výhra "na udičku". Sestava se tentokrát skládala horko těžko, ale nakonec nás bylo jedenáct + dva na střídání a čekalo se na Tůmiča až dorazí v průběhu zápasu. Domácí nám hned od začátku nepůjčili balón a prvních deset minut nás přehrávali, pak jsme se poprvé dotkli balónu, kopli ho dopředu, Polo utekl, ostrá levá pod víko 0:1. Tuřany opět dlouho na balónu, čekáme, vezmeme si na chvilku balón, kopnem ho dopředu, Polo uteče, ostrá levá po zemi k tyči 0:2. Kluci z Tuřan jsou pořád na balónu, na chvilku jsme si ho opět půjčili a Zdenál přesným centrem najde Pola a ten se trefí z voleje pravou 0:3. A Ti kluci tuřanští si pořád přihrávají, pořád nás tlačí a zase jim to nevyjde a Polo tentokrát nahraje před prázdnou branku Tomášovi 0:4. Pohodovej zápas na dohrání? Leda hovno. Domácí si furt nedají pokoj, pořád mají balón na kopačkách, jsou nebezpeční a pořád nám ten balón moc nepůjčujou. Akorát s tím rozdílem, že jim to začne tentokrát vycházet a 15 minut před koncem je vyrovnáno. Jenže pak jsme nějak z posledních sil odkopli balón, Polo zapnul turbo, všem utekl a pravou zamířil kolem gólmana 4:5. A aby toho nebylo málo, tak další hroťák Pepa to utěšenou střelou radši pojistil na 4:6. Ještě, že tak, protože Tuřany to pořád nevzdávali a přinutili Zdenála, aby si dal vlastňáka 5:6. Poslední minutu už jsme ubránili a tak jsme si v klidu, v pohodě, bez nervů odvezli z Tuřan tři body.

Sestava: Kemik - Zdenál, Mašik, Martin, Jara - Mara, Karlos, Jura, Tomáš - Strejda Karel, Polo. Střídačka: Špilas, Pepa, Tůmič.

Góly: Polo 4x (půlčák Božkov), Tomáš, Pepa.

Příští zápas hrajeme v pondělí 30.4. doma proti Morendě od 18:00 hod.

Vysledky:Slatina-Svratka 2:7,Morenda-Sparta 0:1,Obřany-UOMP 1:3,ČAFC-Start 3:3,Chrlice-Líšen 2:2.