SLOVAN - SLATINA 10:1

17.04.2018 12:06

Velká zápasová účast (18 hráčů), nadupaná sestava, největší výhra v historii starých pánů Slovanu (zatím jsme desítku jenom občas dostali), dva vstřelené hattricky a pozápasové zhodnocení nad pivkem, co víc si v pondělní odpoledne přát. Kdybych měl popsat všechny góly, tak by to byl hodně dlouhej článek, tak se to budu snažit zkrátit. Začátek zápasu nenapovídal, že by to mělo dopadnout pro hosty takovým debaklem. Sice jsme šli do vedení po Luďově umístěné střele k tyči, ale soupeř za chvilku vyrovnal a měl potom ještě pár rychlých protiútoků, kdy mohl dát gól, nepovedlo se mu to a pak už jsme dávali góly jenom my. Ve středu hřiště hráli skvěle Luďa s Tůmičem, kteří dávali góly a hlavně jich aji dost svýma přihrávkama pro ostatní připravili. To se ovšem netýká Jury, kterej nastoupil po druhé v útoku a opět neproměnil i ty nejvyloženější šance, když jeho plkavice buď nohou nebo hlavou zívající brankář hostí v pohodě chytil. Takže v útoku byl Jura naposledy. Poločas skončil 6:1 a tak v druhém poločase došlo k velkému střídání a na plac se dostali všichni hráči až na strejdu Karla. Opomíjený útočník čekal na svou příležitost a brousil si zuby na desátej gól, kdy pokyn zněl jasně, všechno na opomíjeného útočníka (i před prázdnou brankou nezakončovat a počkat až se dobelhá a dá gól). Tímto příkazem se ovšem neřídil po dlouhé době hrající Polo (hladoun jeden) a dovolil si desátej gól vstřelit sám, čímž si samozřejmě pod sebou podřízl větev a v útoku taky skončil.

Sestava: Kemik - Zdenál, Radim, Karlos, Pepa - Voda, Luďa, Tůmič, Mara - Nevolík, Jura

Střídačka - Jara, Tomáš, Špilas, Martin, Dědek, Polo, strejda Karel

Góly: Nevolík 3x, Tůmič 3x, Polo 2x, Luďa a Tomáš  -  v kolonce "pulčáky Božkov" nám přibyly dvě čárky za hattricky Nevolíka a Tůmiča.

Příští kolo hrajeme v pondělí 23.4. v 17:30 hod. venku na hřišti v Tuřanech.

Výsledky: Sparta - Tuřany 5:4, Svratka - Morenda odloženo

UOMP - Líšeň 2:3, Chrlice - ČAFC 5:1, Start - Obřany 8:2