První jarní utkání s Hevlínem

01.05.2018 21:22

V prvním domácím zápase jsme přivítali soupeře z Hevlína, který se nacházel na posledním místě tabulky, tím pádem jsme byli jasným favoritem utkání. Od začátku jsme udávali tempo hry, dobývali jsme branku soupeře, ale bez gólového efektu. Nutno dodat, že hosté se drželi dobře v bloku a občas se jim podařilo zahrozit z brejkových nebo standartních situací. Čekání na gól ukončil ve 30.minutě výstavní ránou zpoza vápna Petr Antl. Do konce prvního poločasu jsme si vytvořili ještě jednu gólovou šanci, kterou jsme neproměnili. Poločas tedy skončil 1:0 pro nás.

Na začátku druhé půle se opakoval podobný obraz hry z první půle, ale postupem času hostům začaly docházet síly, my jsme si začali vytvářet gólové příležitosti a v 79.minutě jsme přidali druhý gól (opět P.Antl). Podobu konečného stavu utkání na 3:0, dal po odpískané penaltě opět Antl a skompletoval svůj hattrick. Celkově jsme podali dobrý týmový výkon a hostům patří uznání za odbojované utkání.