Potvrzení domácího vítězství ve venkovním zápase

28.09.2017 16:27

K dalšímu utkání jsme zajížděli k nováčkovi soutěže, do Mikulovic u Znojma. Jestli jsme chtěli udržet kontakt se špicí, museli jsme v Mikulovicích vyhrát. Začátek utkání nám vyšel na výbornou, kdy už ve 2.minutě skóruje hlavou Radek Šmýd. Za dalších 7 minut přidává Martin Líkař, opět hlavou, gól na 2:0, a aby toho nebylo málo, v 18.minutě navyšuje naše vedení na 3:0 Petr Dvořák. Domácí v tuto chvíli nevěděli kam dřív, my abychom dohráli poločas v klidu, tak jsme si ho sami opět zkomplikovali našim polevením a nedůrazem v zápasu. Od 20.minuty se i soupěř osmělil a po pár náznacích ve 25.minutě skóruje na 1:3. Naštěstí ve 31.minutě navyšujeme naše vedení na 4:1. Autorem branky je opět Radek Šmýd. Tímto gólem jsme si mysleli, že se dostaneme opět do zápasu, ale soupeř nás vyvedl z omylu a sám ve 36.minutě snižuje na 2:4. Našim hráčům v prvním poločase dělal největší problém soupeřův hráč č.14, který byl šikovný a silný na míči. O přestávce jsme to v kabině probrali a v druhém poločase jsme tohoto hráče už k ničemu nepustili. Soupeř se už jen zmohl na pár nakopnutých balónů do našeho vápna, se kterými jsme si celkem snadno poradili a sami měli minimálně ještě 3 tutovky, které jsme bohužel neproměnili. I přesto jsme odjížděli z Mikulovic spokojení, se třemi body.

Tímto bych chtěl pozvat naše fanoušky na další utkání doma proti Pohořelicím.