Hodnocení trenérů staršího dorostu po zápase v Měníně

26.08.2017 23:55

K utkání do Měnína proti spojenému družstvu Měnína s Újezdem u Brna jsme přijeli vinou zranění a dovolených v dost okleštěné sestavě pouze se dvěma mladšími dorostenci na střídání. Vzhledem k naší marodce jsme naordinovali defenzivnější taktiku s rychlým přechodem do útočné fáze po zisku míče, což se hráčům po většinu zápasu dařilo plnit, za což si od nás zaslouží pochvalu. Samotné utkání ovlivnilo hned v 5.minutě zranění Matěje Kadlčíka, který se srazil s Vojtou Žáčkem a musel s lehkým otřesem mozku ze hřiště odstoupit. Jeho místo zaujal Leoš Polák a odehrál velmi dobrý zápas. Domácí měli problémy se dostat přes náš obranný blok a první branku jsme vstřelili z protiútoku Le Quangem v 15. minutě. Po první brance jsme byli svědky několika šancí na obou stranách a domácí po sporně odpískaném faulu vyrovnali z přímého kopu. Lehkou vinu na tomto gólu nesl náš gólman, který ji ale víc než odčinil, když za stavu 1:1 zneškodnil samostatný únik domácích, což byl možná rozhodující moment zápasu. Poté jsme byli nebezpečnější a zvláště Le Quang s Cimbálníkem hrozili z brejků do unavené obrany soupeře. Do vedení jsme se opět dostali až v 77. minutě po krásné individuální akci Le Quanga, který chladnokrevně zakončil svůj průnik obranou domácích. Soupeř po obdržené brance zvýšil svoji útočnou aktivitu, ale výraznější šanci si již nepřipsal a naopak Jan Cimbálník pojistil naše vítězství v 85. minutě.

Za trenéry musíme klukům poděkovat za neskutečně odbojované utkání v těžkých podmínkách a doufáme, že Matěj bude v pořádku a brzy se vrátí na hřiště.

Man of the match: Anh Le Quang