Druhá domácí porážka v řadě

28.09.2017 16:18

SLOVAN - MORENDA  2:4

Tentokrát měl manager usnadněnou práci, protože jsme se sešli a sestava (až na pár omluvenek) se dá říct byla nadupaná. Přišel dokonce i Polo, vydržel celej zápas, dal gól, ale ani to nám nepomohlo. Rychle jsme se ujali vedení a vypadalo to, že máme zápas pod kontrolou, ale pak Voda vyrobil nesmyslnou penaltu, Morenda vyrovnala a za chvilku po tečované střele se ujala vedení. Do poločasu jsme stihli vyrovnat a mohli jsme jít i do vedení, kdyby Tomáš trefil odkrytou bránu, kde stál jen jeden bránící hráč. Tak Tomáš trefil pro jistotu do toho hráče a byl jen roh. O poločase jsme vystřídali krajní záložníky a s čerstvýma hráčama jsme chtěli zápas rozhodnout. Jenže hned z prvního útoku jsme dostali gól. Snažili jsme se o vyrovnání, nějaký šance byly (největší měl Luďa, jehož střelu hostující brankář vyrazil na tyčku), ale gól už jsme nedali. Morenda přidala ještě čtvrtý gól a tak jsme i druhej domácí zápas po sobě nezvládli.

Další utkání hrajeme v pondělí na hřišti v Jundrově proti UOMP. Začátek v 17:00 hod.

V pondělí se hráli jen dva zápasy: Sparta - Chrlice 2:1, Tuřany - Obřany 5:1.