Domácí výhra s Jundrovem

01.05.2018 21:27

Naše přání vstřelit vedoucí branku co nejdříve, abychom mohli hrát v poklidu naši hru, se nepovedlo a to buď naší lehkovážností a laxností v zakončení. Vůbec nám nešla kombinace a soupeř nám dělal problémy svou jednoduchou hrou, kterou si vytvořil několik slibných šancí, ze kterých ovšem nedokázal vstřelit branku. My můžeme poděkovat našemu gólmanovi Radimovi, že nás podržel, jako již několikrát v téhle sezóně. I přes náš špatný výkon se ujímáme v 45.minutě vedení, když se odražený balón dostal k Lukáši Břenkovi a tomu nedělalo problém dostat ho do soupeřovy branky.

Do druhé půli jsme vstoupili opět náporem a v 61.minutě zvyšujeme z penalty Honzou Dvořákem na 2:0. Od této chvíle jsme se konečně uklidnili a začali jsme hrát svoji hru (soupeř už fyzicky odpadl). V 64.minutě navyšujeme vedení na 3:0 díky Michalu Tesaříkovi, který dal svůj první gól za Slovan. Soupeř ještě více otevřel hru a my mohli chodit do otevřené obrany a vytvářet si stoprocentní gólové šance, ale bohužel jak Dvořák P., Šmýd, Kloss, Březovský opět svým lajdáckým přístupem neproměnili tutovky. (Pánové, aby nás to jednou nemrzelo!!!!!)

Nakonec v 79. a v 82.minutě navyšujeme naše vedení bratry Dvořákovými na 5:0.

Tři body sice zůstaly doma, ale takový výkon nemusí stačit v úterý na Zbraslav.